Takım patronu Fréderic Vasseur sonunda Nico Hülkenberg’in eklenmesini reddetti.

Giovinazzi, “2020 yılında takımda kaldığım için çok mutluyum. Formula 1’in ilk sezonunda aldığım desteğe minnettarım” dedi.

“Ekibe katıldığımdan beri takımdaki herkes yanımda ve birlikte yolculuğumuza devam etmeyi dört gözle bekliyorum. Bu yıl çok şey öğrendik ve önümüzdeki sezon bir adım daha atacağımıza inanıyorum. Artık olmayacağım. çaylak ol, bu yüzden hiçbir bahanem kalmayacak: Şampiyonanın başından itibaren rekabetçi olmak ve bana duydukları güvenden dolayı takımı ödüllendirmek istiyorum, “dedi İtalyan.

Takım patronu Fréderic Vasseur sonunda Nico Hülkenberg’in eklenmesini reddetti. 

“Antonio bu yıl gerçekten iyi iş çıkardı ve 2020 için Alfa Romeo ile kalacağını teyit etmekten mutluluk duyuyorum. Takıma entegre olma ve spordaki ilk tam sezonu boyunca gelişme gösterme şekli çok umut verici ve biz Birlikte çalışmaya devam ederken, tam potansiyelini açığa çıkarmayı dört gözle bekliyoruz, “dedi Vasseur.

Alfa Romeo Racing, 2020’de Formula 1 Dünya Şampiyonası’na katılacak olan İtalyan Antonio Giovinazzi’nin, Finn Kimi Räikkönen’in ortağı olarak sözleşmesinin yenileneceğini açıkladı.

Alfa Romeo, İtalya’nın anavatanı Valle d’Itria’da yeni Giulia ve Stelvio MY2020 modellerinin uluslararası basına tanıtımı vesilesiyle Giovinazzi yetkilisi ile anlaşma yaptı.

Bu sezon, sekiz yıl sonra bir Formula 1 otomobilinin direksiyonunda başlangıç ​​ızgarasında kalıcı bir konuma sahip olan ilk İtalyan oldu.

Giovinazzi, “2020 yılında takımda kaldığım için çok mutluyum. Formula 1’in ilk sezonunda aldığım desteğe minnettarım” dedi.

“Ekibe katıldığımdan beri takımdaki herkes yanımda ve yolculuğumuza birlikte devam etmeyi dört gözle bekliyorum. Bu yıl çok şey öğrendik ve önümüzdeki sezon bir adım daha atacağımıza eminim. Artık olmayacağım. çaylak ol, bu yüzden hiçbir bahanem kalmayacak: Şampiyonanın başından itibaren rekabetçi olmak ve bana duydukları güvenden dolayı takımı ödüllendirmek istiyorum, “dedi İtalyan.

Takım patronu Fréderic Vasseur sonunda Nico Hülkenberg’in eklenmesini reddetti. 

“Antonio bu yıl gerçekten iyi iş çıkardı ve 2020 için Alfa Romeo ile kalacağını teyit etmekten mutluluk duyuyorum. Takıma entegre olma ve spordaki ilk tam sezonu boyunca gelişme gösterme şekli çok umut verici ve biz Birlikte çalışmaya devam ederken tam potansiyelini açığa çıkarmayı dört gözle bekliyoruz, “dedi Vasseur.

Sosuna geri döndü. Elit bir takıma koçluk yapmak, yenilik yapmak, koreografi yaratmak … ama şimdi Fransız takımının yüzücülerine hitap ediyor. Galalar, onları 2015 Kazan Dünya Kupası’nda iyi bir iş çıkarma hedefiyle yönlendiren Anna Tarrés’in sert disiplini altında Barselona’da sahnede … Fransızlar, Tokyo 2020 Oyunları’nda podyumda olacak. 

Àngels Fàbregues

Fransa’dan teklif nasıl geldi?

Haziran ve Temmuz aylarında Barselona’ya geldiler ve birlikte çalıştık. Rahat hissettik ve bu işbirliğini kapatmak için beni aradılar. Kazan’daki 2015 Dünya Kupası’na kadar.

Ve nasılsın?

Birkaç gün önce sıfırdan başladık. Tecrübelerime göre, yüzücülerden maksimum yeteneğe sahip olmalısın. 

Senden ne bekliyorlar?

Yüzücülerinden en iyi şekilde yararlanabildiğini. Ve bu hedefle yakın ülke olan İtalya’yı kazanmaya çalışmak. 

İspanya ile başladığın zamanki gibi hissediyor musun?

Kısmen evet, ancak özellikle iç organizasyon düzeyinde çok daha yüksek bir seviyedeler. 

Yüzücüler Tarrés’in geldiğini öğrendiklerinde nasıl tepki verdi?

Biraz korktular ama aynı zamanda bu yeni macerayı yaşamaya da hevesliler (Responds Charlotte Massardier, Fransa’dan DT) 

Neden CN L’Hospitalet?

İspanya Yüzme Federasyonu’nun ARAÇ’a girmeyi reddetmesi üzerine buraya gelmeye karar verdik. 

ARAÇ’dan yasaklandınız mı?

ARAÇ’da antrenman yapmak istedim ve Federasyon hayır dedi.

İspanya’ya karşı rekabet etmek motive ediyor mu?

Beni yenilmesi gereken rakip İtalya ile rekabet etmek için motive ediyor. 

İspanyol takımını nasıl görüyorsunuz?

Onlara bazı sonuçlar veren bir iş yaptılar. 

Onlarla akraba mısınız?

Sadece bazı kızlarla, ama çok azıyla. Ben kesinlikle ilgisizim. Ayrıca kızlar Kallipolis’ten ayrılıyor. Ona, Paula Klamburg, bazı gençler… bu yüzden durumu sindirmek için zor bir dönemdeyiz.

Tarrés’in olduğu kulüpte olmanın ilginç olmadığını mı söylüyorsun?

Bunu yorumlayabilirsin.

Dünya Kupası için tahmininiz mi?

Rusya, Çin, Ukrayna.

İspanya’yı podyumda görmüyor musun?

Büyük bir değişiklik yapmazlarsa, hayır.

İspanyol senkronizasyonunda bir gerileme görüyor musunuz?

Evet, zirvede olmak çok pahalı. Elde ne olduğunu bilmek gerekiyor. Ne grup yönetimi ne de koreografiler çekici bir seviyede yapmak kolay ve yaptığımız işin hafife alındığı yer burası. Birisi yaptığımız şeyin kolay olduğunu ve sorunsuz bir şekilde tekrar edilebileceğini düşündü. 

Sonuçlara göre mi?

Sonuçlar teknik bir sorun nedeniyle kovulmadığımı gösteriyor. Altın hiç kimse için bedava değil. Sanırım profesyonel bir sebepten çok kişisel bir sebepten kovulduğum çok açık. 

Corinna Schumacher, son birkaç yıldır eski Formula 1 pilotu figürüne gelince ölümcül bir sessizlik sergileyerek, ‘She’ dergisine verdiği röportajda neden bu kadar az şey bilindiğini açıkladı. 

Rafa Nofuentes

Michael Schumacher’in sağlık durumu, karısına göre, Schumacher’in kendisinin ricası üzerine, “en iyi ellerde olduğunuzdan ve size yardım etmek için mümkün olan her şeyi yaptığımızdan emin olabilirsiniz. Lütfen sadece biz olduğumuzu anlayın. Michael’ın iradesini her zaman olduğu gibi sağlık kadar hassas bir konuyu özel olarak tutmak “

Gina Schumacher’in babasına haraç

Hamilton, Schumacher’in kayıtlarından sonra

Yedi kez dünya şampiyonu, 2013’te Fransız Alpleri’nde oğluyla birlikte kayak yaparken kafasını bir kayaya vurmaktan ciddi beyin yaralanmaları yaşadı. Bu nedenle tedavi için Paris’teki Georges Pompidou Avrupa Hastanesine birkaç ziyarette bulundu. beyin işlevini kolaylaştırmak için kök hücre infüzyonlarına dayanır. Tıp merkezinin bir çalışanı, Micheal Schumacher’in komaya girmesine neden olan kader kazadan sonra bilincinin olduğunu söyledi.

22 yaşındaki Gina Maria Schumacher, bu hafta sonu İtalya’nın Verona kentinde düzenlenen bir binicilik şovunda ünlü babasına saygılarını sundu. Michael Schumacher’in kızı, yedi dünya şampiyonluğundan beşini kazandığı Ferrari’deki ‘Kaiser’in’ altın çağını hatırlamak istedi ve atı gibi Scuderia’nın renklerini giyerek arenaya çıktı.

F1 kaskı ve kırmızı bir Ferrari tulumuyla Gina Maria, mevcut herkese dokundu, özellikle de binicilik sporuna olan tutkusunu paylaştığı annesi Corinna’ya dokundu.

Sergi bir pit stop temsilinden oluşuyordu. At sahnede dörtnala gitti ve bir noktada durarak lastik değişimini taklit etti. Gina Maria, Formula 1 ile at yarışı arasındaki benzetmeleri anlattı. At ahırda bakıma ihtiyaç duyarken, araba yarıştan sonra özel bir bakıma ihtiyaç duymaz. “Bir arabayı sürdüğünüzde daha sonra park halinde bırakabilirsiniz. Ancak Pazar günleri bile bir atın her zaman bakılması gerekiyor” dedi.

Bu instagram bağlantısında Gina’nın kırmızı giyen görüntüleri

Aritz Aranburu, John John Florence ve Jordy Smith’in elenmesi gibi bazı sürprizlerle seyrini sürdüren Quiksilver Pro Gold Coast’un üçüncü turuna katılmayı başaramadı. 

Zarautz sörfçüsü, denizin neredeyse hiç şans tanımadığı ancak yılın ilk WCT etkinliğine veda ettiği bir sıcakta iyi rekabet etti.

Aranburu denedi ama çok https://gamblingprofessors.com/tr/casinoslot/ ilham veren bir Adriano de Souza buldu. Brezilyalı, sadece sörfte değil, dalgaları seçerken de harika bir seviyedeydi. De Souza, çok uzun ve çalışkan dalgalarla önceliklerinden nasıl yararlanacağını biliyordu.

Her iki sörfçü de son 5 dakikaya kadar eşit olarak eşleştirildi. Aritz biraz dalgayla sörf yapmaya çalıştı ama iyi dalgalara zar zor girdiği için başarılı olamadı. De Souza kolundaki en iyi dalgayı bulana kadar sabırla önceliğini korudu. Brezilyalıların iyi dönüşlerle ve manevraları değiştirerek sörf yaptığı temiz duvarlı uzun bir dalga. Yargıçlar ona 7.5 puan verdi. Aritz birkaç dönüş ve bir tüp ile gitmek için iki dakika ile yanıt verdi, ancak dalga daha küçüktü. Not 5.57 idi ve Aranburu, Brezilyalı’yı yenmek için 8.5 puan oldu. 

Yarışma Nisan ayında, üst üste en çok yayınlanan iki etkinlikle yoğun bir ayda devam edecek.

Sonuçlar 7. tur, 2. Tur:

– Adriano de Souza 14.17 (6.67, 7.50)

– Aritz Aranburu 10.07 (4.50, 5.57).

Dünya Kupası’nın futbol başkenti Moskova polisi, Rus kentinde bir taksinin kalabalık bir kalabalığın üzerinden geçtiğini bildirdi. Trafik yetkilileri bunun bir saldırı olduğunu ekarte ederek 28 yaşındaki sürücünün muhtemelen aracın kontrolünü kaybettiği konusunda uyarıyor.

Yırtık taksinin ön tamponunu ve bölgedeki sağlık hizmetlerini gösteren fotoğraflar gösterildi.

Interfax’a göre yaralanan 8 kişiden ikisi Meksika kökenli, iki Azerbaycan vatandaşı, iki Rus ve bir Ukraynalı. Sağlık yetkililerine göre, hiçbiri tehlikede değil ve sadece bir kadının durumu orta derecede ciddi.  

Aynı medyaya göre, aracın şoförü alkolün etkisi altında olabilir, bu da tekerleğin kontrolünü kaybetmesine ve kalabalığa koşmasına neden olan bir gerçek. Uluslararası haber ajansı Reuters’in aktardığına göre taksi şoförü kazayı yaptıktan sonra kaçmak amacıyla araçtan indi. 

Kaza, Kızıl Meydan ve Moskova’daki ünlü GUM alışveriş galerisine yaklaşık 200 metre mesafedeki Ilinka Caddesi’nde meydana geldi. 

Messi: “Penaltıyı kaçırmak canımı acıtıyor”

2018/2019 transfer pazarının tamamı. Canlı

Moskova’da, ev sahiplerinin Suudileri beş golle yendikten sonra kazandığı Rusya-Suudi Arabistan maçıyla bu Perşembe günü Rusya’da düzenlenen 2018 Dünya Kupası için 14 Temmuz Perşembe günü Luzhniki Stadyumu’nda başlangıç ​​topu ateşlendi. Rusya’nın başkentinde oynanan ikinci maç, bu Cumartesi günü Arjantin ile İzlanda arasında oynanan ve 1-1 berabere biten maçta Leo Messi’nin ilk maçında oynadı.  

Meksika takımı, Cumartesi günü Rostov’da Güney Kore’yi (2-1) mağlup ettikten sonra ve bu Pazartesi günü Yekaterinburg’a gitmeden önce Moskova dışındaki Novogorsk’taki karargahında bu Pazar antrenmanına geri döndü ve önümüzdeki Çarşamba günü üçüncü sırada İsveç’le karşılaşacaklar. F grubu final maçı

Yukarıda adı geçen Asya takımını yenerek Rusya’daki 2018 Dünya Kupası’nda ikinci galibiyetini elde eden Meksikalılar için – Moskova’da Almanya’yı (0-1) şaşırttı – ikinci tura ilk olarak İsveç’e karşı bir berabere kaldı. grup.

Fakat aynı zamanda, Almanya’nın (Real Madrid oyuncusu Toni Kroos’un mucizevi golü sayesinde 95. dakikada İsveç’e karşı küllerinden yeniden ortaya çıkması), Kore’yi üçlü beraberlikle yenmesi halinde, ortaya çıkabilecek bir yenilgiden kaçınmaları gerekir. gol farkının tur geçişi sağlayacak iki yeri tanımlayacağını.

Bu durumda Meksika, İsveç’e 1-0 bile kaybedebilir. Her halükarda, Dinamo Moskova tesislerinde antrenmana dönen ‘Tri’lerden kaçınmak için tercih edilen bir şey, ilk yarıda Carlos Vela’nın penaltı golleriyle bu kez yeni bir galibiyet kattığı için mutluydu. ; ve ikinci turda, Koreli Son Heung-min’in golünü sakatlık anında atan Javier ‘Chicharito’ Hernández.